Гол Артема Довбика і втрачена перемога "Жирони" (відео)

22.12.2023 08:02

Український форвард Артем Довбик знову відзначився забитим м'ячем у чемпіонаті Іспанії

Артем Довбик

"Жирона" Артема Довбика і Віктора Циганкова у поєдинку 18-го туру чемпіонату Іспанії на виїзді зустрічалася з Бетісом. Циганков другий матч поспіль не потрапив до заявки через травму, а Довбик вийшов у стартовому складі гостей.

Українець знову відзначився забитим м'ячем, реалізувавши на 39-й хвилині одинадцятиметровий. Наш форвард міг забити ще раз відразу по перерві, однак його удар з вигідної позиції пройшов повз ворота.

Крім того, Довбик відзначився жовтою карткою за удар суперника ліктем на 44-й хвилині. На 62-й же українець був замінений. Сам матч завершився внічию – 1:1.

Жирона набрала 45 очок і знаходиться на другому місці, поступаючись Реалу за додатковими показниками.