Геращенко та Чумаченко труімфували на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту в Чехії, а Левченко перемогла у Франції

10.02.2023 11:00
Чеське місто Трінека прийняло легкоатлетичний турнір в межах World Athletics Indoor Tour Silver зі стрибків у висоту
Ірина Геращенко

У турнірі взяли участь три українки - Ірина Геращенко, Катерина Табашник та Юлія Чумаченко.

Для українських легкоатлеток це не перший міжнародний старт у цьому сезоні. До того ж він став другим поспіль у Чехії, кілька днів тому Ірина, Катерина та Юлія виступили на іншому змаганні в Чезії. Тоді з особистим рекордом сезону друге місце посіла Геращенко (1.97 м), а Табашник та Чумаченко увійшли до топ-7.

Змагання у Трінеці Ірина Геращенко розпочала з висоти 1.80 м, яку вона подолала з першої спроби. Після неї Ірина з таким же результатом пройшла 1.84 м та 1.87 м.

До планки на висоті 1.90 м дійшли три легкоатлетки. Суперницями Геращенко на цьому етапі змагань стали ще одна українка Юлія Чумаченко та Марія Вукович. Ірина не підкорила планку на першій спробі на висоті 1.90 м, але з другої спроби взяла висоту, що принесло їй перемогу.

Натомість Чумаченко та Вукович тричі зазнали невдачі у спробах подолати 1.90 м, розділивши між собою друге місце з результатом 1.87 м. Усі попередні спроби вони подолали з однаковим результатом.

Також інші дві спортсменки розділили між собою четверте місце. З результатом 1.84 метра змагання у Трінеці завершили Катерина Табашник та Урте Байкстіте з Литви.

Стрибки у висоту. Жінки. Beskyd Bar

• 1. Ірина Геращенко (Україна) - 1.90 метра
  • 2. Юлія Чумаченко (Україна) - 1.87
  • 2. Марія Вукович (Чорногорія) - 1.87
  • 4. Катерина Табашник (Україна) - 1.84
  • 4. Урте Байкстіте (Литва) - 1.84

Після фіналу Ірина Геращенко подякувала глядачам за підтримку. Українська легкоатлетка відмітила свою втому після кількох змагань поспіль.

"Дуже дякую за вашу підтримку. Я трохи втомилася після кількох змагань, але 1.90 м - це добре для мене, 1.95 м - краще, але, можливо, наступного разу. Думаю, повернуся [в Трінеку] наступного року".

***

Українська легкоатлетка Юлія Левченко здобула золото на етапі Світового легкоатлетичного туру у приміщенні в Мондевілі.

Українка стрибнула з результатом 1.89 м. Також в трійці призерок опинилися естонка Кармен Бруус і француженка Солен Жикель

Мондевіль. Стрибки у висоту

1.  Юлія Левченко - 1.89 м
2.  Кармен Бруус - 1.86
3.  Солен Жикель - 1.86

Минулого тижня Левченко була третьою на турнірі аналогічної серії World Athletics Indoor Tour Silver у французькому Валь-де-Реї.

Ірина Геращенко з особистим рекордом сезону зупинилася за крок від другої перемоги у 2023 році