Формула-1. Фернандо Алонсо з наступного сезону виступатиме за нову команду

Команда Формули-1 "Астон Мартін" офіційно оголосила про підписання контракту із Фернандо Алонсо

Дворазовий чемпіон світу виступатиме за "Астон Мартін" із наступного року.

41-річний іспанець підписав з командою багаторічний контракт.

Алонсо замінить на "Астон Мартін" Себастьяна Феттеля, який завершить кар'єру у Формулі-1 після закінчення сезону.

Український кіберспортсмен зібрав гроші на дрон для ЗСУ

Стрічка новин

!-- ConvertAdv Clickunder Ad Code -->