"Фенербахче" виступив із офіційною заявою щодо гучного інциденту в матчі з "Динамо"

29.07.2022 08:01
Категории: Новини Футбол

"Фенербахче" виступив із заявою щодо інциденту, який стався у матчі-відповіді 2-го раунду кваліфікації Ліги чемпіонів з "Динамо"

Під час поєдинку фанати турецького клубу почали скандувати ім'я президента рф.

"Під час матчу проти київського "Динамо" на нашому полі в рамках 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів після голу суперника по частині стадіону пролунали вигуки. "Фенербахче" робить заяву проти цього дискурсу, який не представляє наш клуб і ніяк не відображає корпоративну позицію нашого клубу.

"Фенербахче" завжди піклується про підвищення поінформованості про соціальні та гуманітарні проблеми як у нашій країні, так і в світі. Наш клуб миттєво відреагував на початок воєнного процесу 24 лютого 2022 року.

Ми хотіли б ще раз наголосити на своєму повідомленні, яке ми передали через усі наші офіційні канали: війна – це не хоробрість, це боягузтво! Ні війні!

Окрім того, одним із найзначніших прикладів нашої чутливості до цього був товариський матч, який ми зіграли з донецьким "Шахтарем" на нашому полі в квітні, заявивши, що "Футбол заради миру", щоб привернути увагу до миру до ситуації в Україні та зробити свій матеріальний та моральний внесок. Ми приймали команду донецького "Шахтаря" в нашій країні протягом кількох днів.

На 58-й хвилині вчорашнього матчу надмірні рухи деяких гравців команди суперника, особливо резервних воротарів, які в минулому виступали за команду з нашої країни, викликали збудження частини трибун та реакцію, що тривала лише 20 секунд у 120-хвилинному матчі.

Але, якою б не була причина, ми як спортивний клуб "Фенербахче" не згодні з реакцією, яка виникла на частині наших трибун.

Приписувати цей дискурс, який абсолютно не відображає позицію та цінності нашого клубу, всім нашим уболівальникам і покладатиме відповідальність на наш клуб, не можна назвати чесним і справедливим підходом. Ми засуджуємо спроби втягнути наш клуб і нашу країну, а також спроби встановити порядок денний, який спричинить непорозуміння та політизацію.

"Фенербахче" ще раз нагадує про нашу позицію, що спорт і політика завжди мають бути відокремлені один від одного", – йдеться у заяві на офіційному сайті турецького клубу.

Роман Яремчук відмітився класною гольовою передачею за "Бенфіку" (відео)

Лента новостей