Фанати-кретини з "Депортіво" відзначилися образливими вигуками на адресу Романа Зозулі

Український нападник Роман Зозуля, який виступає за клуб третього іспанського дивізіону "Райо Махадаонда", зазнав образ з боку фанатів "Депортіво"

Фанати з Ла-Коруньї ображали українського нападника клубу "Райо Махадаонда" Романа Зозулю під час вчорашнього матчу 21 туру третього іспанського дивізіону, який відбувся на стадіоні "Ріасор".

"Зозуля, ти нацист", – скандували під час матчу фанати господарів поля.

Арбітр поєдинку був змушений призупинити матч у середині другого тайму. Пауза тривала близько півтори хвилини. Про це повідомило іспанське видання COPE.

Зозуля вийшов на заміну на 68-й хвилині матчу, але не відзначився результативними діями. Команда українця поступилася екс-чемпіону Іспанії з рахунком 0:1.

Раніше 33-річний Зозуля, який відомий своєю активною проукраїнською позицією, зазнавав образ від вболівальників іншого іспанського клубу, "Райо Вальєкано".