"Евертон" Миколенка видав найгіршу серію в історії клубу

22.01.2023 10:02
Категории: Новини Футбол

21 січня в рамках 21 туру АПЛ "Евертон" з Віталієм Миколенком поступився "Вест Гему", тим самим клуб показав найгірший свій результат в історії

У "Евертона" всього 15 очок після 21 туру, подібного до команди не було ніколи за всю історію англійських чемпіонатів. Схоже, Френк Лемпард може ось-ось втратити посаду головного тренера "ірисок".

При цьому англійский спеціаліст сподівається, що команда зможе подолати чорну смугу, однак у майбутнє колишній хавбек не хоче заглядати.

"Вихід із кризи? Продовжувати працювати, це єдиний відомий мені спосіб. Працювати на тренувальному майданчику знову і знову. Ми повинні бути кращими як команда, тому що, якщо ви забиваєте, це може дати вам гарне почуття, якщо ви цього не робите, це почуття має інша команда, що й сталося сьогодні з "Вест Гемом".

Моє майбутнє у клубі? Ці речі знаходяться поза межами мого вибору. Мій обов'язок - працювати, зосереджуватися і не лізти на рожен. У мене є впевненість у тому, як я хочу тренувати. Є складні умови, про які я знаю. Я просто роблю свою роботу і говорю про те, на що я можу вплинути, і це гравці, які намагаються досягти правильних результатів", – сказав Лемпард після матчу.

Ексфорвард "Шахтаря" перейшов у титулований клуб

Лента новостей