Екс-захисник "Шахтаря" врятував команду Паулу Фонсеки у матчі чемпіонату Франції

13.08.2022 12:01

Екс-захисник донецького "Шахтаря" Ісмаїлі забив історичний м'яч у 1-му турі чемпіонату Франції

Фото losc.fr

Вчора на "Стад де ла Божуар" у 2-му турі французької Ліги 1 зійшлися "Нант" та "Лілль".  За підсумками 90 хвилин команди так і не зуміли виявити сильнішого – 1:1.

У середині першого тайму Мозес Сімон із передачі Андрія Жиротто вивів господарів уперед. Відновити паритет підопічні Паулу Фонсеки змогли лише за 15 хвилин до кінця зустрічі.

Екс-"гірник" Ісмаїлі, який вийшов у другому таймі, увірвався з м'ячем у штрафний майданчик суперника, зіграв у стінку з партнером і точно пробив по воротах Альбана Лафона, принісши своїй новій команді нічию.

До того ж гол 32-річного бразильця став історичним – взяття воріт у виконанні Ісмаїлі стало 5000-м в історії клубу.