Едін Джеко: "Деякі наші гравці плакали після матчу"

22.03.2024 12:01

Лідер і капітан збірної Боснії і Герцеговини Едін Джеко вважає, що його команда заслуговувала на більше в матчі плей-оф з Україною

Едін Джеко

"Сумно, що ми пропустили гол після контратаки. Це їхня головна зброя, і нам вдавалося стримувати їх у цьому елементі гри. Нічого погано на адресу нашої команди не скажеш. На 60-70-й хвилинах у нашій команді вже було п'ять-шість гравців із судомами. Це не повинно траплятися посеред сезону, але це показує, що ми віддали всі свої сили. Цього було мало в підсумку, але ми точно заслуговували на більше.

Довгий час у них не було ударів у площину, до дальнього удару Мудрика на 70-75 хвилині. Я не знаю, у мене немає слів. Це несправедливо, ми зіграли на максимумі, були добре готові, і провели один із найкращих своїх матчів. Це була одна з найкращих наших за два роки, особливо в плані тактики.

Можливо, заміни зіграли свою роль. Також втома і недосвідченість. Під час подачі з флангу потрібно дивитися на суперника, а не на м'яч, тоді він не заб'є.

Деякі наші гравці плакали після матчу. Ми добре провели матч, і заслуговували на перемогу. На жаль, нам цього не вдалося. У наш час потрапити на великий турнір все складніше і складніше.

Чи закінчу я кар'єру в збірній? Я не знаю, не хочу приймати рішення в такий момент", – сказав Джеко в ефірі BHRT.