Джокович обіграв тенісиста з рф, однак інший "нейтрал" продовжить виступи на Підсумковому турнірі

19.11.2022 09:00

Визначилися півфіналісти ATP Finals

21-разовий чемпіон турнірів Grand Slam 🇷🇸 Новак Джокович (АТР 8) у третьому турі Підсумкового турніру АТР обіграв Данііла Медведєва (АТР 5) у двох сетах за 3 години та 9 хвилин.

Наприкінці другого сета у Новака почалися проблеми з диханням, почала відчуватися втома. Сербський тенісист навіть брав медичний тайм-аут, але зміг обіграти суперника. У третьому сеті Медведєв не подав на матч за рахунку 5:4.

Матч уже не мав жодного турнірного значення. Новак ще минулого туру забезпечив собі місце в плей-оф, коли обіграв Андрєя Рубльова з рф (росіяни, нагадаємо, виступають у нейтральному статусі).

До речі, Джокович виграв усі три гри у червоній групі, а Медведєв усі три гри програв. Останнє місце у півфінал з цього квартету здобув Рубльов, який у трьох сетах здолав грека Стефана Ціціпаса.

Таким чином, у півфіналах зустрінуться Новак і американець Тейлор Фрітц, а в іншому матчі на виліт Рубльова спробує зупинити норвежець Каспер Рууд.