Дві поразки та перемога: Зінченко, Мудрик та Лунін розважають публіку в США (відео)

01.08.2024 17:02

В ніч на 1 серпня одразу три футболісти збірної України у США в межах підготовки до старту нового сезону провели контрольні матчі у складах своїх клубів.

Фото УЄФА

Арсенал Олександра Зінченка, який за даними італійських ЗМІ вже стоїть на порозі від'їзду з лондонського клубу, у Філадельфії поступився землякам із Ліверпуля (1:2), а наш універсал відіграв 70 хвилин.

Челсі Михайла Мудрика в Атланті розгромив мексиканську Америку (3:0). Український вінгер вийшов на заміну на 63-й хвилині.

Зрештою, мадридський Реал Андрія Луніна в Чикаго програв італійському Мілану (0:1). Наш голкіпер відіграв увесь другий тайм, в якому суперники й забили вирішальний м’яч.