Два в одному: футболіст київського Динамо вистрелив скандальним дублем в Ізраїлі (відео)

15.09.2024 19:02

У матчі 3-го туру ізраїльської Прем’єр-ліги орендований у київського Динамо захисник Олександр Сирота лише за декілька хвилин встиг побути й героєм, й антигероєм зустрічі.

Олександр Сирота

Маккабі (Хайфа) українця на виїзді зустрічався з Маккабі (Бней-Рейне). Сирота відіграв повний поєдинок і вже у доданий арбітром час опинився у центрі двох вирішальних епізодів.

Спочатку Сашко на 90+3-й хвилині забив голову м’яч після подачі від кутового прапорця і вивів гостей уперед — 2:1. А на 90+14-й хвилині господарі зрівняли рахунок з пенальті, який було призначено за гру Сироти рукою у власному штрафному майданчику. Зрешто. Гра так і закінчилася — 2:2.