Два українських голкіпери отримали престижні призи від іспанського видання Marca

29.09.2022 15:01
Категории: Новини Футбол

Українські воротарі мадридського "Реалу" Андрій Лунін та "Понферрадіни В" Микита Федотов отримали приз фейр-плей імені Антоніо Пуерти та Даніеля Харке від іспанської Marca

Микита Федотов

Іспанське видання висловило солідарність з українцями, які підтримують свій народ під час повномасштабної війни з Росією.

Микита Федотов упродовж двох місяців захищав Україну у складі ЗСУ, а Андрій Лунін використовує свою популярність та медійність, щоб висвітлювати події в Україні та закликати світову спільноту підтримувати український народ.

Андрій Лунін не зміг побувати на заході Marca Awards Gala, адже брав участь у матчі за збірну України проти Шотландії (0:0) у Лізі націй.

Федотов, у свою чергу, отримав приз і закликав Європу продовжувати підтримувати Україну, щоб якнайшвидше закінчити війну.

"Люди повинні знати, що відбувається. Я провів два місяці на вулицях, захищаючи свою країну, і тепер хочу насолоджуватися футболом. Я не бачу кінця, але якщо Європа допоможе нам, це зможе скінчитися за 3, 4 або 5 місяців", – сказав Федотов.

Зазначимо, що трофей фейр-плей імені Антоніо Пуерти та Даніеля Харке вручається щорічно та названий на честь двох іспанських футболістів, які трагічно загинули через серцевий напад.

Англійський клуб готовий сплатити 50 млн евро за Михайла Мудрика

Лента новостей