Друг Мілевського розкрив причини розриву його стосунків з Алієвим

08.04.2024 18:01

Сергій Третьяк, який відомий своєю дружбою з ексгравцем "Динамо" Артемом Мілевським, розповів про свій конфлікт із Олександром Алієвим

Артем Мілевський та Олександр Алієв

Кілька місяців тому Алієв звинуватив Третьяка в тому, що той під час лікування Мілевського вимагав виписки та рахунки. Також ексфутболіст в соцмережах розповів про своє негативне ставлення до нового приятеля Мілевського.

Напередодні Третьяк розповів про своє бачення ситуації з Алієвим.

"Можливо, Алієв мене ревнує до Мілевського, адже вони багато років дружили, а зараз Артем проводить більше часу зі мною.

Я вперше в житті почув, що чимось образив Алієва, з його ефіру. До цього моменту в нас не було жодних непорозумінь і конфліктів. Ба більше, він мені дякував за те, що я допоміг Тьомі пройти реабілітацію, тиснув руку і говорив спасибі. Тому що ніхто з оточення Мілевського не міг умовити його лягти в лікарню.

Що сталося потім? Чесно, не знаю. Напевно він образився на Артема за його інтерв’ю Волошину, де той сказав, що з боку Саші було нерозумно виносити в пресу про його проблему. Алієв не дивився повне інтерв’ю і неправильно його інтерпретував. Можливо, подумав, що це я винен і надоумив Артема таке сказати. Але Артем усе сказав правильно.

Його сім’я, мама, тато, сестра, перебувають у Білорусі. Уявіть, як вони переживали, читаючи, що їхній син перебуває у комі в реанімації. Я їх заспокоїв і сказав, що все під контролем, Артем у лікарні під наглядом професійних лікарів.

Ну от навіщо Алієв це зробив? Я ж не виносив це в пресу і не піарився на проблемах Артема. У підсумку Алієв так нічого і не зрозумів, і заблокував Артема у всіх соцмережах", – заявив Третьяк.

Польський клуб відправив у відставку Олександра Хацкевича

Лента новостей