«Довбик усіх лякає»: тренер італійської Роми видав дивні слова про нападника збірної України

02.09.2024 09:25

Головний тренер Роми Даніеле Де Россі прокоментував гру нападника Артема Довбика в матчі 3-го туру Серії А проти Ювентуса (0:0).

Даніеле Де Россі

«Довбик усіх лякає. Мотта (тренер Юве) поставив проти нього Бремера та Гатті на всю гру. Вони добре підготувалися, проти Артема грали сильні захисники. Повторюся, Довбик заб’є багато голів, я в цьому впевнений.

Він багато працював, а Бремер та Гатті закривали його. Довбик забиватиме і виглядатиме ще сильніше, коли вся команда рухатиме м'яч швидше. Довбик — унікальний гравець, який мені подобається», — цитує Де Россі siamolaroma.it.

Додамо, що у грі проти Ювентуса форвард збірної України відіграв 82 хвилини. Загалом же у 3 матчах Серії А на рахунку Артема 262 зіграні хвилини і жодної результативної дії.