Достроковий фінал Ролан Гаррос не вдався: Алькарас грав проти Джоковича на одній нозі

10.06.2023 08:25

Визначилися фіналісти Ролан Гаррос у чоловічому одиночному розряді

Спершу відбувся суперматч між екс-лідером чоловічого тенісу Новаком Джоковичем (Сербія, ATP 3) та першою ракеткою світу Карлосом Алькарасом (Іспанія), який тривав 3 години та 14 хвилин.

Ролан Гаррос 2023. 1/2 фіналу

Карлос Алькарас (Іспанія) [1] – Новак Джокович (Сербія) [3] – 3:6, 7:5, 1:6, 1:6

Карлос знайшов темп лише у другому сеті. Тоді іспанець перевернув хід зустрічі та почав диктувати гру. Алькарас зрівняв рахунок по сетах, однак у третій партії він потягнув ногу. У третьому геймі він навіть узяв медичний тайм-аут посеред гейму, за що суддя зустрічі зарахував гейм Новаку, бо так не можна робити. Карлітос не знявся з поєдинку, спочатку здавалося, що це судоми, але все ж таки ні.

20-річний іспанець грав у два-три удари і програв два сети на одній нозі.

Джокович 7-й раз вийшов у фінал французького мейджора. На його рахунку 2 титули (2016, 2021).

У поєдинку за трофей Новак зустрінеться з Каспером Руудом (Норвегія, ATP 4), який декласував  у трьох сетах Александра Звєрєва (Німеччина, ATP 27) за 2 години та 10 хвилин.

Ролан Гаррос. 1/2 фіналу

Каспер Рууд (Норвегія) [4] – Александр Звєрєв (Німеччина) [22] – 6:3, 6:4, 6:0

Це була четверта зустріч тенісистів. Рахунок у особистих зустрічах став 2:2.

У 2022 році Каспер також грав у фіналі Ролан Гаррос, де у трьох партіях програв Рафаелю Надалю.