Донецький "Шахтар" здобув перемогу над "РБ Лейпцигом" у Юнацькій лізі УЄФА

06.09.2022 18:26

Донецький "Шахтар" U-19 у поєдинку Юнацької ліги УЄФА у чудовому стилі переграв "РБ Зальцбург" U-19

Сьогодні у Лейпцигу на стадіоні "Коттавег" донецький "Шахтар" U-19 у поєдинку 1-го туру Юнацької ліги УЄФА зустрічався з "РБ Лейпцигом" U-19.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі з невеликою кількістю ударів по воротах. Власне, у площину прийшовся лише один, який і призвів до взяття воріт господарів. Іван Лосенко віддав передачу на Андрія Булезу і той не схибив – 1:0.

Після перерви очікувано більше атакував "Лейпциг" і голкіперу донеччан Денису Твардовському неодноразово доводилося вступати у гру. Однак оборона гостей витримала, а на 78-й хвилині Кирило Сігеєв спрямував другий м'яч у ворота німецької команди.

У підсумку 2:0 – перемога "Шахтаря".