Донецький "Шахтар" вийшов у чвертьфінал Кубка України

26.09.2023 20:18

В матчі 1/8 фіналу Кубка України рівненський "Верес" приймав донецький "Шахтар" на своєму домашньому стадіоні "Авангард"

Фото shakhtar.com

У першому таймі команди не відзначалися забитими м'ячами, попри те, що було створено кілька моментів.

Ситуація змінилася в другій половині зустрічі. На 65-й хвилині Олексій Кащук відкрив рахунок у грі після передачі Артема Бондаренка. За кілька хвилин "гірники" подвоїли перевагу завдяки взяттю воріт від Бондаренка.

У компенсований до другого тайму час "Шахтарю" вдалося забити втретє. Голом відзначився Олег Очеретько після простріло Данила Сікана.

Матч завершився з рахунком 3:0 на користь "Шахтаря". Донецький клуб приєднався до "Олександрії" в 1/4 фіналу Кубка України.

Власники клубів УПЛ планують створити пул незалежних коментаторів та передати телеправа одному каналу