Донецький "Шахтар" видав драматичний матч у Лізі Європи

16.02.2024 08:01

В четвер “Шахтар” розпочав свій шлях у плей-офф Ліги Європи в сезоні 2023/24

Підопічні Маріно Пушича зіграли перший матч 1/16 фіналу проти “Марселя”.

На перерву команди пішли за рахунку 0:0, а всі основні події розгорнулися після перерви.

На початку другого тайму команди обмінялися моментами. Найкращою можливістю “Марселя” був удар головою Луїса Енріке, після якого м’яч ледве оминув ворота Різника. Майже одразу Данило Сікан відповів своїм ударом, який парирував Пау Лопес.

Зрештою саме гості відкрили рахунок у поєдинку. П’єр-Емерік Обамеянг на 64-й хвилині відправив м’яч у ворота Дмитра Різника.

Щоправда, “гірники” відповіли майже одразу. На 68-й хвилині Микола Матвієнко відзначився забитим м'ячем.

Доля матчу вирішувалася на останніх хвилинах зустрічі. На 90-й хвилині Іліман Ндіає вивів “Марсель” уперед, а Егіналду на третій компенсованій хвилині зрівняв рахунок.

Таким чином, нічия 2:2. Переможець протистояння вирішиться в матчі-відповіді.