Донецький "Шахтар" не встояв проти європейського гранда (відео)

19.07.2023 10:02

Донецький "Шахтар" поступився амстердамському "Аяксу" в контрольному матчі з рахунком 0:3

Фото shakhtar.com

У вівторок підопічні Патріка ван Леувена зіграли товариський матч проти бронзового призера минулого сезону чемпіонату Нідерландів "Аякса".

Нідерландці відкрили рахунок на 19-й хвилині після реалізованого пенальті Мохаммеда Кудуса. Він відзначився ще одним голом на 34-й хвилині зустрічі. За дві хвилини до того гол забив Стевен Бергвейн.

У другому таймі команди обмінювалися моментами, але забитих м'ячів не було. В підсумку, матч завершився з рахунком 3:0 на користь "Аяксу".

Товариський матч

Шахтар (Україна) – Аякс (Нідерланди) – 0:3 (0:3)

Голи: Кудус (19, пенальті, 34), Бергвейн (32).

Нагадаємо, у попередніх матчах Шахтар зіграв унічию з нідерландським АЗ (3:3) та розгромно поступився кіпрському АЕКу (0:5).

Наступний спаринг гірники проведуть зі ще одним представником Ередивізіє – Утрехтом (22 липня).