"Дніпро-1" був за крок від сенсації в матчі з "Панатінаїкосом"

01.08.2023 23:00

У матчі-відповіді 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів український “Дніпро-1” на виїзді зіграв унічию з грецьким “Панатинаїкосом” з рахунком 2:2

Фото scdnipro1.com.ua

Матч відбувся в Афінах (Греція) на стадіоні "Апостолос Ніколаїдіс". За сумою двох матчів до 3-го кваліфікаційного раунду вийшов грецький клуб, який у першому матчі виграв з рахунком 3:1.

На 15-й хвилині рахунок відкрив Андраж Шпорар. У середині першого тайму рахунок зрівняв Артем Довбик. На 54-й хвилині український клуб вивів уперед Едуард Сарапій. У середині другого тайму рахунок зрівняв Шпорар, який зробив дубль.

На 75-й хвилині українці залишилися вдесятьох через вилучення Володимира Танчика.

Тепер у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги Європи "Дніпро-1" зіграє із чеською "Славією". Матчі цієї стадії відбудуться 10-го та 17 серпня.