"Динамо" сенсаційно програло в чемпіонаті України

06.10.2023 19:02

10 тур чемпіонату України відкривав поєдинок між у Житомирі між "Поліссям" та київським "Динамо"

Фото УПЛ

Кияни чудово розпочали зустріч, забивши уже на 4-й хвилині. Відзначився Віталій Буяльський. Однак за 10-ть хвилин господарі відігралися, зусиллями Бориса Крушинського.

Після перерви Буяльський оформив дубль, реалізувавши пенальті, а коли арбітр ще й вилучив з поля півзахисника "Полісся" Євгена Морозка, здавалося, що справу зроблено.

Однак господарі з цим не погодилися і протягом двох хвилин Будковський та Козак вивели свою команду уперед. Після цього житомирці сіли у глуху оборону і зуміли відбитися. До того ж на третій компенсованій хвилині червону картку отримав і Олександр Караваєв.

2:3 – друга поразка "Динамо" у чемпіонаті, причому з таким самим рахунком, як і від "Чорноморця".