"Динамо" поступилося "Шахтарю" в центральному матчі 13-го туру

04.11.2023 08:31

13-й тур УПЛ розпочався "класичним" протистоянням між грандами українського футболу "Динамо" та "Шахтарем", яке відбулося в Києві

Фото УПЛ

Протягом першого тайму "Динамо" створило більше моментів за "Шахтар", але відзначитися забитим м'ячем не вдалося. Крім того, "гірники" були змушені зробити ранню заміну – замість Іраклі Азарова, який зазнав травми, на поле вийшов Ярослав Ракіцький.

Попри непросту першу половину зустрічі, саме "Шахтар" відкрив рахунок. На 53-й хвилині Олександр Зубков відправив м’яч у ворота Георгія Бущана після передачі Невертона.

На 79-й хвилині Данило Сікан мав шанс подвоїти перевагу "Шахтаря", але форварду не вдалося обіграти Бущана.

За кілька хвилин Микола Шапаренко завдав удару та схопився за ногу. За кілька миттєвостей він покинув футбольне поле. Крім того, своє повернення після тривалої травми здійснив Владислав Супряга.

Щоправда, це не допомогло киянам змінити ситуацію на футбольному полі. "Шахтар" здобув перемогу з рахунком 1:0 та продовжив боротьбу за лідерство в турнірній таблиці УПЛ. Тим часом, безвиграшна серія "Динамо" в чемпіонаті досягла чотирьох матчів поспіль.