ЧС-2023 з хокею: сенсаційні чвертьфінали

26.05.2023 08:57

На чемпіонаті світу з хокею зіграно чвертьфінальні матчі

Збірна США продовжує йти на турнірі без поразок. Учора американці без проблем виграли у збірної Чехії та вийшли до півфіналу: команді для успіху вистачило трьох шайб.

У другому матчі зафіксовано доволі несподіваний результат. Швейцарія, яка виграла свою групу, втративши очки лише в останньому поєдинку групи, який для неї нічого не вирішував, програла Німеччині з рахунком 1:3. Вирішальну перевагу німці оформили наприкінці другого періоду, забивши дві шайби за 40 секунд, у тому числі одну у меншості.

Ще одна сенсація трапилася в зустрічі Латвії зі Швецією. Латиші, які лише в останній момент застрибнули до чвертьфіналу, обіграли одного з фаворитів.Господарі турніру за шаленої підтримки своїх трибун виграли 3:1, оформивши вирішальні шайби у третьому періоді.

Нарешті, в останньому чвертьфіналі зійшлися фаворити. Нагадаємо, на трьох останніх чемпіонатах світу Фінляндія і Канада складали фінальну пару. У 2019 та 2022 роках перемагали фіни, у 2021-му сильнішими виявилися канадці, а у 2020-му ЧС не проводили через пандемію коронавірусу. Причому лише чотири роки тому фінал закінчився в основний час – потім усе вирішувалося в овертаймах.

Цього разу збірна Канади після не надто яскравого групового етапу несподівано спокійно розібралася з Фінляндією з рахунком 4:1 та вийшла у півфінал.

Чемпіонат світу з хокею. Чвертьфінал

США - Чехія 3:0

Шайби: 12:04 Коронато (Хатсон, Маккі) – 1:0, 28:53 Пербікс (Грімальді) – 2:0, 49:57 Готьє (Тайнан) – 3:0

Швейцарія – Німеччина 1:3

Шайби: 06:25 Кастнер (Віссманн, Мюллер) - 0:1, 20:47 Сігенталер (Фіала) - 1:1, 37:51 Петерка (Кахун, Гаванке) - 1:2, 38:27 Штурм (Мюллер) - 1:3

Канада - Фінляндія 4:1

Шайби: 07:12 Квінн (Круз) - 1:0, 30:45 Блейс (Нейборс, Беррон) - 2:0, 42:42 Карконе (Вігар, Міддлтон) - 3:0, 56:52 Хартікайнен (Рантанен, Лехтонен) - 3:1, 57:42 Тоффолі - 4:1

Швеція - Латвія 1:3

Шайби: 12:56 Локмеліс (Індрашіс, Букартш) - 0:1, 29:41 Лейгрен (Реймонд, Ліндхольм) - 1:1, 45:55 Індрашіс (Букартш, Якш) - 1:2, 53:46 Якш (Букартш, Індрашіс) - 1:3