ЧС-2022. Збірні Сербії та Камеруна відвантажили шість м'ячів у ворота одна одної

28.11.2022 14:02

Збірна Сербії на світовій першості в Катарі ізіграла внічию з Камеруном

Збірні Камеруну і Сербії в групі G розпочали сьогоднішній ігровий день на ЧС-2022 у Катарі.

Матч вийшов видовищним і результативним. Африканці відкрили рахунок в першому таймі зусиллями Кастеллетто, однак під завісу 45-хвилинки серби не лише відновили рівновагу, але й вийшли уперед. Забили Павлович і Мілінкович- Савич.

Після перерви Мітрович збільшив перевагу своєї команди, однак камерунці не знітилися і зуміли врятувати матч влучними ударами  Абубакара і Шупо-Мотенга – 3:3.

ЧС-2022. Груповий раунд. Група D. 2 тур

Камерун – Сербія – 3:3 (1:2)

Голи: Кастеллетто (29), Абубакар (63), Шупо-Мотенг (66) – Павлович (45+1), Мілінкович- Савич (45+3), Мітрович (53).