ЧС-2022. Збірна Бразилії декласувала суперника на шляху до чвертьфіналу

05.12.2022 23:00

Збірна Бразилії без особливих проблем вийшла до чвертьфіналу світової першості у Катарі

Підопічні Тіте у поєдинку 1/8 фіналу ЧС-2022 на стадіоні 974 у Досі розібралися з командою Кореї.

Вже до 36-ї хвилини першого тайму рахунок був 4:0 на користь пентакампеонів. На 7-й хвилині рахунок відкинули Вінісіус Жуніор та його справу по черзі підхопили Неймар, Рішарлісон та Пакета. Корейці по ходу п'єси намагалися огризатися, але це виходило в них не дуже переконливо.

Натомість після перерви бразильці дещо пригальмували і збірній Кореї вдалося один м'яч відіграти Просто чудового удару на 76-й хвилині завдав Пек Сін Хо.

У підсумку 4:1 на користь Бразилії, яка стала ще одним чвертьфіналістом НС-2022.

ЧС-2022. 1/8 фіналу

Бразилія – Корея – 4:1 (4:0)

Голи: Вінісіус Жуніор (7), Неймар (13, з пенальті), Рішарлісон (29), Пакета (36) – Пек Сін Хо (76).