ЧС-2022. Збірна Англії вийшла на свого принципового суперника у 1/4 фіналу

04.12.2022 23:05

Збірна Англії відвантажила три сухих м'ячі Сенегалу і вийшла до чвертьфіналу ЧС-2022

Сьогодні відбувся поєдинок 1/8 чемпіонату світу з футболу 2022 року в Катарі між національними збірними Англії та Сенегалу (3:0).

Відкрити рахунок у матчі команда «трьох левів» змогла лише на 38-й хвилині зустрічі завдяки голу Джордана Хендерсона.

Під завісу першої половини зустрічі на 43-й хвилині англійці змогли подвоїти перевагу. Свій перший м'яч на турнірі забив Харрі Кейн, який скористався точним пасом Філа Фодена.

Практично на старті другої половини гри Англія довела рахунок до розгромного матчу. Партнер нашого Олександра Зінченка по Арсеналу Букайо Сака забив м'яч на 57-й хвилині.