ЧС-2022. Збірна Англії з тенісним рахунком розправилася з Іраном у групі В

21.11.2022 17:15

Збірна Англії відмінно стартувала на світовій першості у Катарі, розібравшись з Іраном

Сьогодні в столиці Катару на стадіоні "Халіфа Інтернешнл" збірна Англії у своєму стартовому матчі на Мундіалі-2022 зустрілася з командою Ірану.

Підопічні Гарета Саутгейта з перших хвилин намагалися грати першим номером, а іранці пішли у щільну оборону. І стартові 30 хвилин англійцям не вдавалося пробити редути соперника. Але потім класичний британський футбол із навісами у штрафний майданичк таки дав результат. На 32-й хвилині удар головою Магуайра прийшовся у поперечку, а за три хвилини Беллінгем майже з тієї ж точки не схибив – 1:0.

І захист іранської команди розвалився. Спочатку Букайо Сака, а потім Рахім Стерлінг до перерви спрямували ще два м'ячі у ворота Хоссейна Хоссейні, що вийшов на заміну травмованому Алірезі Бейранванду.

Після перерви Букайо Сака оформив дубль і лише після цього Мехді Таремі спромігся на гол у відповідь. Англійці в свою чергу нагадали про себе влучними ударами Маркуса Рашфорда і Джека Гріліша. А на 13-й компенсованій хвилині Таремі оформив дубль, реалізувавши 11-метровий.

Отже, 6:2 – перемога Англії з тенісним рахунком.

ЧС-2022. Груповий раунд. Група В. 1 тур

Англія – Іран – 6:2 (3:0)

Голи: Беллінгем (35), Сака (43, 62), Стерлінг (45+1), Рашфорд (71), Гріліш (90) – Таремі (65, 90+13, з пенальті).

Ще в одному сьогоднішньому поєдинку групи В пізніше зіграють збірні США та Уельсу.

"Ліверпуль" хоче перехопити півзахисника у "Челсі"