ЧС-2022. З вилученням голкіпера і роботою VAR: Іран сенсаційно побив Уельс

25.11.2022 14:06

Збірна Уельсу досить несподівано поступилася Ірану у своєму другому матчі на ЧС-2022

Сьогоднішній ігровий день на катарському чемпіонаті світу розпочався поєдинком у групі В між Уельсом та Іраном.

Обидві команди продемонстрували досить закритий футбол, що не додало матчу видовищності. У першому таймі запам'ятався відмінений арбітром через офсайд гол Алі Голізаде, а у другому небезпечний удар Саїда Езатолахі, який з великими труднощами кіпер валлійців Уейн Хеннессі перевів на кутовий, та потужний постріл Бена Девіса трохи вище воріт.

За три хвилини до завершення основного часу воротар «драконів» вийшов далеко уперед і, намагаючись відбити м'яч, зніс гравця суперника, за що абсолютно справедливо був покараний червоною карткою. І це допомогло іранцям вирвати перемогу.

На 9-й компенсованій хвилині Рузбех Чешмі з далекої відстані пробив запасного кіпера суперників, а на 11-й компенсованій Рамін Резаеян остаточно добив валлійців на контратаці.

В підсумку, 2:0 на користь Ірану, який набрав три очки і піднявся на друге місце у групі.