ЧС-2022. У гострій боротьбі визначився перший чвертьфіналіст турніру

03.12.2022 18:54

Збірна Нідерландів переграла США і стала першим учасником 1/4 фіналу ЧС-2022 в Катарі

Програму матчів 1/8 фіналу ЧС-2022 відкривав поєдинок міє збірними Нідерландів та США в Досі на стадіоні "Халіфа Інтернешнл".

Перший тайм явно залишився за підопічними Луї ван Галя. Вже на 10-й хвилині Дензел Дюмфріс прострілив з правого флангу в центра штрафного майданчику суперників і Мемфіс Депай низом спрямував м'яч у ворота.

Другий гол американці пропустили, що називається "у роздягальню". На першій компенсованій хвилині нідерландці фактично повторили свою результативну комбінацію. Дюмфріс прострелив, але замкнув не Депай, а Дейлі Блінд – 2:0.

Після перерви підопічні Грегга Берхальтера намагалися змінити хід зустрічі і на 76-й хвилині Хаджі Райт неймовірною траєкторію закинув м'яч за комір Андрісу Нопперту.

Але вже за три хвилини Дензел Дамфріс сам узявся до справи і з подачі Дейлі Блінда відправив третій м'яч у ворота суперника.

3:1 і збірна Нідерландів стала першим чвертьфіналістом світової першості.