ЧС-2022. У нервовому матчі Португалія здолала Гану

24.11.2022 20:25

Матч Португалія - Гана закривав програму ігрового дня у групі Н

З перших хвилин цієї гри на поле вийшов Кріштіану Роналду. Відтак ексфорвард МЮ став п'ятим футболістом в історії, який зіграв на п'яти мундіалях поспіль, повторивши досягнення Ліонеля Мессі, встановлене у грі проти Саудівської Аравії.

Після "сухого" першого тайму команди видали гольову феєрію у другому. Спершу Роналду реалізував пенальті, однак досить швидко, на 73-й хвилині Гана змогла зрівняти рахунок: простріл з флангу після помилки захисників Португалії використав Андре Айю, переправивши м'яча у сітку.

Нічийний результат, втім, у матчі тримався недовго. На 78-й хвилині Португалію знову вивів вперед Жоау Фелікс. А через дві хвилини рахунок став 3:1 - Рафаел Леау втримався на офсайдній лінії і переправив м'яча у дальній кут.

Гана змогла повернутися в гру, коли на 89-й хвилині відзначився Осман Букарі. Проте Португалії вдалося втримати мінімальну перевагу та перемогти.