ЧС-2022. Найкращий футболіст світу зіграє у фіналі турніру

13.12.2022 23:07

Збірна Аргентини відвантажила три сухих м'ячі Хорватії і вийшла в фінал чемпіонату світу в Катарі

Аргентина перемогла Хорватію та вийшла у фінал ЧС-2022. Зустріч завершилась із рахунком 3:0.

Рахунок у грі на 34-й хвилині відкрив форвард Ліонель Мессі, реалізувавши пенальті. 11-метровий удар було призначено після того, як голкіпер хорватів Домінік Лівакович збив з ніг форварда Хуліана Альвареса. Для Мессі цей гол став 11-м у кар'єрі на чемпіонатах світу. Він обійшов Габріеля Батістуту та встановив новий рекорд національної збірної з голів на турнірі.

На 39-й хвилині Альварес подвоїв перевагу Аргентини. У другому таймі на 69-й хвилині 22-річний форвард оформив дубль, забивши після передачі Мессі.

35-річний аргентинець став першим гравцем, який оформив гол+пас у трьох матчах на одному чемпіонаті світу.

ЧМ-2022. 1/2 фіналу

Аргентина – Хорватія – 3:0 (2:0)

Голи: Мессі (34, з пенальті), Альварес (39, 69).

У фінальному поєдинку ЧС-2022 підопічні Ліонеля Скалоні зіграють з переможцем пари Франція – Марокко.