Чоловіча і жіноча збірні України з перемог розпочали виступи у Золотій євролізі

28.05.2023 10:35

Учора розпочалися матчі нового сезону традиційного турніру для чоловічих та жіночих національних збірних Європи – Золотої євроліги

У групі В українські волейболісти в польському місті Лодзь приймали суперників із Північної Македонії.

Гра пройшла за переваги нашої команди і завершилася переконливою перемогою підопічних Угіса Крастіньша 3:0. Перші дві партії наші хлопці виграли у боротьбі з рахунком 25:21 та 25:22. А у третьому сеті взагалі не залишили опонентам жодних шансів – 25:11.

У цій же групі збірна Бельгії вдома здобула перемогу над Хорватією 3:1.

3:1 (25:17, 25:21, 23:25, 25:23)

У другому турі 31 травня збірна України там же, у Лодзі, прийматиме волейболістів Хорватії, а команда Північної Македонії вдома зіграє з Бельгією.

***

На відміну від чоловічого турніру, де у кожній групі виступають по чотири команди, у жінок за єдину путівку до фінального етапу боротимуться по три збірні. Тож у групі С відбувся лише один матч. У Будапешті волейболістки Угорщини приймали збірну України.

У першій партії краще виглядали господарки майданчика, які виявилися сильнішими 25:22. Проте ключовим у цьому поєдинку, мабуть, став другий сет, у якому підопічні Івана Пєткова зуміли досягти успіху 27:25, відігравши два сетболи.

У третій партії на майданчику по суті було видно лише одну команду – це збірна України, яка виграла з великою перевагою 25:9. А ось у четвертому сеті українкам знову довелося поборотися за перемогу, яку вони здобули за відчайдушного опору суперниць 25:23.

Золота Євроліга з волейболу 2023 року. Жінки
Група С. 27 травня
Будапешт (Угорщина)
Угорщина – Україна
1:3 (25:22, 25:27, 9:25, 23:25)

Сьогодні команди зустрінуться знову в тому ж таки Будапешті, однак формально господарками будуть українки.