Чеський форвард поховав київське Динамо в матчі Ліги Європи

03.10.2024 21:37

Київське Динамо продовжило шлях у цьогорічній Лізі Європи виїзним поєдинком Етапу ліги проти німецького Хоффенхайма

Після поразки у Гамбурзі від Лаціо з рахунком 0:3 у 1-му турі змагань підопічні Олександра Шовковського грали проти Хоффенхайма в Зінсхаймі на «Вірсол Райн-Некар-Арені».

Перший тайм пройшов за невеликої переваги господарів, які змогли одного разу втілити її у забитий м'яч. Однак перший шанс відкрити рахунок був саме у киян. На 11-й хвилині Бражко наніс потужний удар з далекої відстані і парирувати його Бауманн зміг в великими зусиллями Втім, на 22-й хвилині Михавко не зумів перехопити передачу з правого флангу в центр штрафного майданчика і форвард збірної Чехії Адам Гложек розстріляв ворота Георгія Бущана — 1:0.

Після перерви Гложеку на 60-й хвилині вдалося оформити дубль після відмінної комбінації німецької команди. Динамівці могли забити на 71-й хвилині, однак після прострілу Кабаєва Волошин трохи не дотягнувся до м'яча.

Утім, у підсумку 0:2 — поразка київського Динамо.

Ліга Європи-2024/2025. Етап ліги. 2 тур

Хоффенхайм (Німеччина) — Динамо (Україна) — 2:0 (1:0)

Голи: Гложек (22, 60).

Хоффенхайм: Бауманн, Нсокі, Штах, Аклогума (Дракслер, 74), Прасс, Грілліч (Тохумджу, 56), Бішоф, Жандре (Кадержабек, 56), Гложек, Мерштедт (Брюн-Ларсен, 87), Крамарич (Бюльтер, 74).

Динамо: Бущан, Дубінчак, Михавко, Попов, Караваєв, Шапаренко (Шепелєв, 90+3), Бражко (Андрієвський, 83), Михайленко (Піхальонок, 69), Волошин, Ванат (Герреро, 69), Кабаєв (Рубчинський, 83).

Арбітр: Александар Ставрєв (Північна Македонія).

Попереджений: Грілліч (40).

Свій наступний матч Ліги Європи київське Динамо проведе 24 жовтня на виїзді проти Роми Артема Довбика (початок — о 19:45 за київським часом).

Українці Михайло Мудрик та Олександр Зінченко втратили в Англії мільйони євро: що відбувається