Це сталося: Артем Довбик відзначився першим забитим м’ячем у складі італійської Роми (відео)

15.09.2024 17:01

У матч 4-го туру італійської Серії А Дженоа півзахисника збірної України Руслана Маліновського приймав Рому його партнера по нашій національній команді Артема Довбика.

Українець у складі гостей вийшов у стартовому складі, відіграв 81 хвилину та відзначився своїм дебютним забитим м’ячем за Вовків, вдало зігравши на добиванні. Маліновський з’явився на полі одразу по перерві зустрічі, що закінчилася нічиєю — 1:1. Причому Грифони врятувалися від поразки на останніх хвилинах доданого до другого тайму часу.

ВІДЕО

Дженоа з п’ятьма очками посідає дев’яту сходинку, а Рома, маючи в активі три пункти йде 15-ю в турнірній таблиці Серії А.