"Будівельник" зробив камбек і переміг у першому матчі плей-оф Кубка Європи ФІБА

08.03.2023 12:56

Український баскетбольний клуб "Будівельник" зіграв перший матч плей-оф Кубка Європи ФІБА

У першому поєдинку чвертьфіналу команда обіграла французький "Шоле".

"Будівельник" вийшов у плей-оф Кубка Європи за підсумками групового етапу турніру. Команда закінчила раунд на другому місці та потрапила до вісімки найкращих команд.

Першим суперником "Будівельника" у плей-оф Кубка Європи став французький "Шоле". У чемпіонаті Франції команда йде на третьому місці. До цього матчу українська команда підходила під керівництвом нового тренера: Валерія Плеханова у середині лютого змінив американець Янік Маррі.

Матч проти "Шоле" "Будівельник "розпочався з переваги української команди. Київський клуб мав навіть різницю +7 над "Шоле", проте наприкінці зустрічі дозволив французькій команді відігратися одразу чотири очки.

Однак на перерву "Будівельник" пішов, програючи з різницею у -10 очок. У середині 10-хвилинки "Шоле" зміг переломити хід зустрічі та виграв її з перевагою у +13.

"Будівельник" мав попереду 20 хвилин другої половини зустрічі, щоб відігратися. У третій чверті київська команда змогла відіграти першу частину гандикапу (14:9). А у четвертому - ще шість очок, здобувши перемогу у підсумку з мінімальною різницею - 73:72.

Найрезультативнішим гравцем матчу став канадський захисник "Будівельника" Джонні Берханемескел, який заробив 20 очок та зробив ще шість підбирань.

Кубок Європи. Чвертьфінал, перший матч

"Будівельник" (Україна) - "Шоле" (Франція) 73:72 (26:23, 14:27, 14:9, 19:13)

Матч-відповідь між командами відбудеться у Франції у вівторок, 14 березня.

"Будівельник" у єврокубку: що відомо
  • "Будівельник" - один з двох представників України на міжнародній баскетбольній арені цього сезону. У Єврокубку представлений слобожанський "Прометей", що 8 лютого здобув свою сьому поспіль перемогу в груповому раунді.
  • Крім Кубка Європи, "Будівельник" виступає у Європейській північній баскетбольній лізі, де вийшов до чвертьфіналу, а також у Балканській міжнародній баскетбольній лізі, де у чемпіонаті йде на другому місці.
  • Чинним переможцем Кубка Європи є турецький "Байчешехір".