Буде гаряче: визначилися фіналісти олімпійського футбольного турніру

06.08.2024 11:01

Вчора відбулися півфінальні матчі футбольного турніру Олімпіади-2024

У першій грі, яка відбулася в Марселі, зустрілися збірні Марокко та Іспанії. Наприкінці першого тайму Соф'ян Рахімі з пенальті вивів Марокко вперед і вселив надію у серця фанатів своєї збірної.

Однак після перерви Іспанія набагато активніше атакувала та переламала хід гри. На 66-й хвилині рахунок зрівняв півзахисник Барселони Фермін Лопес, а на 85-й перемогу команді Санті Денії приніс правий захисник Севільї Хуанлу Санчес – 2:1.

У другому півфіналі номінальним фаворитам також довелося відігруватися. Франція домінувала весь матч проти Єгипту, але на 62-й хвилині пропустила контратаку суперників, у результаті якої Махмуд Сабер відкрив рахунок.

Але героєм господарів Олімпіади став нападник Крістал Пелас Жан-Філіп Матета, який відзначився дублем. Спочатку він зрівняв рахунок на 83-й хвилині, а вже в овертаймі на 99-й хвилині вивів Францію вперед. Точку в матчі 108-й хвилині поставив новачок Баварії Майкл Олісі – 3:1.