Бокс. WBA винесла вердикт щодо апеляції Дюбуа на бій з Усиком

13.10.2023 11:01

Став відомий результат розгляду апеляції команди Даніеля Дюбуа на результат бою проти Олександра Усика

Після перемоги Усика (21-0, 14 KO) над Дюбуа (19-2, 18 KO) команда британця подала апеляційну скаргу до WBA через те, що рефері зарахував удар, який Дюбуа завдав Усику в 5-му раунді бою, як удар нижче пояса.

Напередодні з’явилася інформація про те, що представники WBA розглянули скаргу, але вирішили її відхилити.

"Отримавши висновок інспектора, WBA вирішила направити справу на розгляд Міжнародного суддівського комітету, який 11 вересня опублікував свій огляд і встановив, що немає чітких і переконливих доказів того, що початкове рішення, прийняте Пабоном щодо удару Дюбуа по Усику, було помилковим.

Вони також дійшли висновку, що жоден телевізійний ролик не містить доказів того, що рішення було неправильним. Крім того, вони стверджували, що "початкове рішення про удар нижче пояса повинно залишатися в силі, оскільки немає беззаперечних доказів, які б доводили протилежне".

З іншого боку, правила WBA визначають, що рішення про удар нижче пояса і про те, чи може боксер, який його отримав, продовжувати бій, є суворою компетенцією рефері, і тільки він уповноважений приймати ці рішення.

Після вивчення всіх документів, висновків всіх інстанцій і внутрішніх правил WBA було визначено, що апеляцію відхилено, і рішення бою залишається в силі з перемогою і захистом чемпіона Усика", – йдеться в заяві.

Батько Тайсона Ф’юрі: "Чжан нокаутує Усика"

Лента новостей