Бокс. Тайсон Ф'юрі зробив дуже важливу заяву

10.08.2022 15:02

Чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Тайсон Ф'юрі офіційно оголосив, що проведе третій бій із співвітчизником Дереком Чісорою

"Я вирішив повернутися в бокс, оскільки хочу стати першим чемпіоном світу у надважкій вазі в історії, який проведе дві трилогії: одну – з Деонтеєм Вайлдером, а другу – з Дереком Чісорою. Я завжди казав, що поб'юся з Чісорою наприкінці моєї кар'єри, і ось ми знову б'ємо всі рекорди і встановлюємо прецеденти.

Я вибрав Айзека Лоу своїм тренером, тому що коли я працював з Пітером Ф'юрі, він був поряд. Коли я працював із Беном Девісоном, він постійно був поруч. Коли я працював із Шугар Хілл Стюардом, Айзек теж постійно був поряд. Він завжди надавав мені інформацію, він знає мене краще, ніж будь-хто інший на цій планеті.

Ми – чудова команда, ми завжди були разом і закінчимо це теж разом. Ми завжди дуже добре співпрацювали і збираємось погодитись на величезний бій", – сказав Ф'юрі.

Зазначимо, що Тайсон та Дерек билися у 2011 та 2014 роках. У першому бою Ф'юрі переміг одноголосним рішенням суддів, у другому – кут Чісори відмовився від продовження поєдинку після десятого раунду.

Баскетбол. Європейська збірна змушена відмовитися від участі в першості континенту

Лента новостей