"Блискуче шоу". Як відреагували на результат чемпіонського бою Ломаченко — Гейні у світі боксу

 

Девін Гейні зберіг титул абсолютного чемпіона світу з боксу в легкій вазі

У поєдинку за чотири основних титули в дивізіоні американець здолав Василя Ломаченка одностайним рішенням суддів.

У команді Ломаченка збираються оскаржувати суддівський вердикт (116-112, 115-113, 115-113 на користь Гейні). Менеджер українця Егіс Клімас назвав результат "пограбуванням" з боку арбітрів, у той час як сам боксер розповів, що був переконаний у власній перемозі.

Мінімальну перевагу двом боксерам віддають і різні оглядачі: американське медіа CBS Sports у власних оцінках схилялося до перемоги українця, у той час як ESPN визнали переможцем Гейні, що в другому поєдинку поспіль відстояв звання абсолютного чемпіона.

Що ж до реакції боксерської спільноти, думки щодо результатів бою розділилися. До прикладу, непереможений американець Шакур Стівенсон, що перейшов до легкої вагової категорії, вважає переможцем поєдинку саме українця.

"Ломаченко переміг. Я нарахував вісім раундів [на користь] Ломаченка. Чи це був рівний бій? Ні, мені здалося, його пограбували", — пояснив боксер.

Інший непереможений американець, чемпіон WBO в напівсередній вазі Теренс Кроуфорд також мав неоднозначну реакцію на вердикт суддів.

"Чи я здивований через результат? Якщо чесно, так. Девін — мій товариш, я за нього вболівав увесь поєдинок. Але 116-112? Це було божевілля".
Відомий промоутер Лу Дібелла натомість пропонує віддати належне обом суперникам, що продемонстрували високий рівень боксу.

"За всіма цими суперечками губиться той факт, наскільки це був чудовий поєдинок. Один з найрівніших поєдинків, що я бачив, за довгий час. Навіть у межах самих раундів — була дуже рівна [боротьба]. Мені видається, Девін [від початку] вибудував собі перевагу. Його робота у ранніх раундах була надзвичайною. Але Ломаченко теж робив круті речі. Дуже рівний бій, наприкінці різниця скорочувалася. Ломаченко здебільшого виграв заключний відрізок бою. Але на початку вигравав Гейні", — пояснив Дібелла каналу Fight Hub TV.

"Я б не розчарувався, якби бій закінчився з перевагою в одне очко у будь-який бік. Окрім однієї записки [116-112], мені видається, з рештою все гаразд. Це було блискуче шоу від двох з найталановитіших боксерів у цьому спорті".

Ексчемпіон світу, австралієць Джордж Камбосос минулого року двічі програв Гейні та поступився йому титулами. У Лас-Вегасі він погодився, що перемогу в поєдинку міг здобувати будь-який із суперників.

"Дуже рівний бій. Гейні виконав багато хорошої роботи на початку. Ломаченко надолужив пізніше, як справжній чемпіон. Не думаю, що ми маємо руйнувати такий хороший поєдинок розмовами про «грабунок». [Перемога Гейні у сім раундів] мене влаштовує. Могла бути нічия. Залежить від кута, під яким ви дивитеся. Але Девін — чемпіон, і в рівних раундах перевагу віддаватимуть йому. Але Ломаченко — воїн, і все цілком могло скластися на його користь теж. Чудовий бій".

Лента новостей