Бех-Романчук зупинилася за крок від медалі в емоційній розв'язці стрибків у довжину на Євро-2022

19.08.2022 10:58

Марина Бех-Романчук не зуміла виграти другу поспіль медаль на Євро

Українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук виступила у першому для себе фіналі на Мультиспортивному чемпіонаті Європи. Українка взяла участь у боротьбі за медалі у секторі стрибків у довжину.

До фіналу Бех-Романчук підходила у статусі срібної призерки Євро. За підсумками перших трьох спроб Бех-Романчук йшла у боротьбі за медалі. Найкращий стрибок вона виконала саме у третій спробі - 6.76 метри, з якими вона поступалася лише Івані Вулеті та Малайці Мігамбо, які показали результати за 7 метрів.

Спроба 6.76 метри так і залишилася найкращою для Бех-Романчук. Її майже вистачило для медалі - у шостому стрибку її випередила Джазмін Сойєрс.

Бех-Романчук мала можливість вибороти для себе медаль останнім стрибком. Українка виконала потужний стрибок у район 7 метрів, однак під час нього виконала заступ на 7.5 см, посівши у підсумку четверте місце.

Стрибки у довжину. Жінки (фінал)
1. Івана Вулета (Сербія) - 7.06 м
2. Малайка Мігамбо (Німеччина) - 7.03 м
3. Джазмін Сойєрс (Велика Британія) - 6.80 м
4. Марина Бех-Романчук (Україна) - 6.76 м

Був близьким до медалі і метальник молота Михайло Кохан. Упродовж фіналу українець посідав другу сходинку, але зрештою не зміг зачепитися за нагороди. Утім, результат представника Дніпропетровщини став для України найкращим на рівні чемпіонатів Європи з 2002 року.

Титул чемпіона Європи захистив поляк Войцех Новицькі, що минулого року здобув своє перше "золото" Олімпійських ігор.