Бех-Романчук здобула другу медаль в сезоні Діамантової ліги

03.06.2023 08:55
 

Марина Бех-Романчук здобула свою другу нагороду в сезоні Діамантової ліги

На етапі в Італії українка стала третьою в стрибках у довжину.

Перший літній турнір від початку сезону українка провела в Рабаті, де здобула "срібло" місцевого етапу Діамантової ліги в потрійному стрибку.

Натомість в стрибках у довжину єдиним стартом Марини цього року залишалися лютневі змагання в Берліні, де спортсменка посіла сьоме місце.

Вчетверте в статусі чинної чемпіонки Діамантової ліги стартувала на етапі дворазова чемпіонка Європи, сербка Івана Вулета. Виходила на змагання і новоспечена чемпіонка Європи в приміщенні, британка Жазмін Соєрс.

Перший старт літнього сезону проводила олімпійська чемпіонка, німкеня Малайка Мігамбо. Змагалися у секторі й чинна віцечемпіонка світу Есе Бруме.

Як виступила Бех-Романчук

  • Після стартової спроби українка розташувала в проміжному топ-2 — позаду 20-річної італійки Ларісси Япічіно, що перестрибнула Марину на 20 сантиметрів.
  • На другій сходинці Бех-Романчук трималася до четвертої спроби. Саме тоді Марину випередила американка Тара Девіс-Вудголл, стрибнувши 6.74. Натомість українка свій результат не покращувала, а в третій спробі зробила заступ.
  • Саме між Бех-Романчук, Япічіно та Девіс-Вудголл розгорнулася боротьба за розподіл місць на подіумі. Українка у вирішальній спробі зробила заступ та результат не покращила — третє місце.

Діамантова ліга. Рим / Флоренція. Стрибки у довжину — жінки

  1. Ларісса Япічіно (Італія) 6.79 метра
  2. Тара Девіс-Вудгол (США) 6.74
  3. Марина Бех-Романчук (Україна) 6.59

***

Стребкова стала 14-ю у бігу на 3000 метрів з перешкодами, Андрій Проценко у стрибках у висоту - восьмим, Ткачук стала 5-ю в бігу на 400 м з бар’єрами, а Рижикова - 8-ю.

Лента новостей