"Барком-Кажани" закінчили сезон у чемпіонаті Польщі з волейболу

23.04.2023 12:57
"Барком-Кажани" закінчили свої виступи у сезоні 2022/23 польської Плюс-ліги з волейболу

За підсумками кампанії львів'яни посіли у чемпіонаті 13-те місце.

Свою участь у чемпіонаті Польщі клуб погодив ще у травні 2021 року. Та розпочав безпосередні виступи на початку жовтня 2022-го — після перерви у дев'ять місяців, спричиненої повномасштабним російським вторгненням до України.

Розпочавши регулярний чемпіонат з шести поспіль поразок, "Кажани" відсвяткували першу перемогу на початку листопада (над "Белхатувом" — 3:2). Основну частину сезону підопічні Угіса Крастіньша закінчили з показником у вісім перемог після 30 матчів.

З доробком у 30 очок єдиний представник України в чемпіонаті Польщі посів 13-те місце в таблиці. На "Кажанів" очікувало заключне випробування сезону: двоматчева зустріч з "Купрумом" за збереження 13-ї фінальної позиції у таблиці.

Як пройшла серія за 13-те місце

Вже перший матч закінчився на користь "Кажанів" у трьох сетах — з 14 очками словацього легіонера Юліуса Фіркаля, що став найрезультативнішим гравцем у складі обох команд.

Матч-відповідь проходив уже наступного дня. Та розпочався з двох виграних "Купрумом" сетів — номінальні гості були близькими до того, аби повністю відіграти перевагу "Кажанів" у першій зустрічі.

Утім, у середині третьої партії підопічні Крастіньша перехопили ініціативу: спершу скоротили відставання (25:21), а згодом і відновили паритет (25:19), гарантувавши собі перемогу в серії. Фінальний сет сезону львів'яни виграли з рахунком 15:9.

• "Купрум" — "Барком-Кажани" — 0:3 (25:27, 22:25, 19:25)
  • "Барком-Кажани" — "Купрум" — 3:2 (23:25, 21:25, 25:21, 25:19, 15:9)"