Австралія анулювала заборону Джоковичу на в'їзд до країни після депортації

 

Експерша ракетка світу зможе зіграти на наступному розіграші турніру

Австралія скасувала заборону сербського тенісиста Новака Джоковича на в'їзд до країни через відмову від щеплення від Covid-19.

Як повідомляє The Guardian, влада Австралії вирішила анулювати заборону тенісисту на в'їзд до країни. Таким чином серб зможе зіграти на Australian Open-2023.

Джокович вимушено пропустив Australian Open-2022 після депортації через те, що влада Австралії заборонила йому в'їзд до країни через антивакцинаторську позицію.

Термін заборони був розрахований на три роки. Однак чинний міністр імміграції Австралії Ендрю Джайлс повідомив, що надасть Джоковичу візу.

Попередня австралійська віза 35-річного серба була анульована рішенням суду напередодні старту минулорічного розіграшу Australian Open. У січні 2022 року він прийняв таке рішення, не зваживши на довідку Джоковича про перенесений коронавірус.

На думку судді, вона не дозволяла тенісисту відмовитись від обов'язкового у Австралії щеплення проти Covid-19. Після цього Джокович програв другу справу федеральному суду Австралії і був депортований всього за кілька днів до старту Australian Open-2022.

Лента новостей