"Атлетіко" влаштував справжню різню в чемпіонаті Іспанії

29.08.2023 10:01

У матчі 3-го туру чемпіонату Іспанії мадридський "Атлетіко" на виїзді розгромив "Райо Вальєкано"

Фото atleticodemadrid.com

Матч відбувся у Мадриді на стадіоні "Кампо де Вальєкас" і завершився перемогою "матрасників" з рахунком 7:0.

На початку матчу рахунок відкрив Антуан Грізманн, якому гольову передачу віддав Родріго Де Пауль. На 16-й хвилині перевагу гостей збільшив Мемфіс Депай.

На 36-й хвилині рахунок до великого довів Науель Моліна із передачі Де Пауля. На 73-й хвилині четвертий м'яч забив Альваро Мората з пасу Сауля Ньігеса.

Невдовзі п'ятий гол забив Анхель Корреа. На 84-й хвилині свій другий м'яч у матчі забив Мората з пасу Корреа. Остаточний рахунок встановив Маркос Льоренте.

"Атлетіко", набравши сім очок, вийшов на друге місце у турнірній таблиці Ла Ліги. "Райо Вальєкано" з шістьма очками опустився на восьме місце.

Чемпіонат Іспанії. Ла Ліга. 3 тур

Райо Вальєкано – Атлетіко – 0:7 (0:3)

Голи: Грізманн (2), Депай (16), Моліна (36), Мората (73, 84), Корреа (79), Льоренте (86).

"Шахтар" вже ставить рекорди з продажу квитків на матчі Ліги чемпіонів у Гамбурзі