"Аталанта" Маліновського вийшла на перше місце в чемпіонаті Італії

06.09.2022 04:04

Вчора "Аталанта" у 5-му турі Серії А зустрічалася на виїзді з новачком вищого дивізіону "Монцою"

Команда Джан П'єро Гасперіні з українським півзахисником Русланом Маліновським у складі впевнено впоралася з аутсайдером чемпіонату, здобувши перемогу з рахунком 2:0.

Бергамаски вийшли вперед на 57-й хвилині зустрічі, завдяки дебютному голу новачка Расмуса Хейлунда, а незабаром перевага гостей була подвоєна після автоголу орендованого "Монцою" у "Шахтаря" захисника Марлона.

Маліновський вийшов на поле в ​​стартовому складі "Аталанти" та був замінений на 71-й хвилині матчу.

Після цієї перемоги "Аталанта" з 13 очками очолила турнірну таблицю Серії А, випереджаючи "Наполі" та "Мілан" на два бали. "Монца" програла стартові п'ять матчів та посідає останнє місце.