Артем Довбик знову запалив за Жирону: що наробив наш форвард (відео)

21.04.2024 08:02

В рамках 32-го туру чемпіонату Іспанії Жирона на власному полі зустрілась з Кадісом

Артем Довбик

Вже на старті каталонці повели в рахунку завдяки голу Еріка Гарсії. Всього через три хвилини забив Артем Довбик, але перше взяття воріт українця не зарахували, бо він був у офсайді.

Втім, до перерви підопічні Мічела таки подвоїли перевагу завдяки голу Івана Мартіна. Саме за рахунку 2:0 команди пішли в підтрибунні приміщення.

В другому таймі забитих м'ячів довелось чекати довше, але для українських глядачів один з них був більш приємним, адже на 71-й хвилині Довбик знову відзначився. Епізод також переглядали на предмет офсайду, але цього разу гол був легітимним.

Після цього Кадіс спромігся на гол престижу, але вже за хвилину після нього Крістіан Порту знову відновив перевагу господарів – 4:1.