Артем Довбик і Рома епічно провалилися в чемпіонаті Італії: що награв українець

28.10.2024 08:03

Вчора у поєдинку 9-го туру Серії А Фіорентіна на своєму полі приймала Рому Артема Довбика

Зустріч завершилася розгромною перемогою господарів із рахунком 5:1. У першому таймі матчу Фіорентина забила три м'ячі, два з яких на рахунку Мойзе Кіна. До перерви римська команда один м'яч відквитала: відзначився Куадіо Коне.

У другому таймі Едоардо Бове збільшив перевагу «фіалок» до трьох голів. Далі Рома залишилася у меншості: друге попередження отримав Маріо Ермосо. І за шість хвилин Матс Хуммельс записав у свій пасив автогол.

Український нападник Роми Артем Довбик вийшов у стартовому складі римської команди та відіграв усю гру.

Чемпіонат Італії. Серія А. 9 тур

Фіорентина – Рома – 5:1 (3:1)

Голи: Кін (9, 41), Бельтран (17, з пенальті), Бове (52), Гуммельс (71, автогол) – Коне (39).

На 65-й хвилтині вилучений Ермосо (Рома) – повторне попередження.