Аргентинський форвард через трамву під час пенальті ймовірно пропустить ЧС-2022

10.10.2022 15:02

Пауло Дібала приніс "Ромі" перемогу над "Лечче" (2:1) у матчі 9-го туру італійської Серії А ціною свого здоров'я

Пауло Дібала

На 48-й хвилині поєдинку римляни здобули право на пенальті, який аргентинець успішно реалізував. Однак при його виконанні 28-річний футболіст отримав пошкодження, через яке одразу залишив поле – замість нього вийшов Неманья Матич.

Після матчу головний тренер "джалло-россі" Жозе Моуріньо видав невтішний висновок – Дібала з великою ймовірністю провів свою останню гру в 2022 році.

"М'яко кажучи, все погано. На жаль, все дуже, дуже погано", – цитує Моуріньо Roma Press. "Я не лікар і не розмовляв з ним, але за своїм досвідом можу сказати, що до перерви ми його не побачимо".

Це також означає, що Дібала може пропустити майбутній мундіаль у Катарі, який розпочнеться 20 листопада, а закінчиться 18 грудня. Після цього настане перерва.

Андрій Лунін має шанс зіграти й у другому матчі проти "Шахтаря"