Антон Дудченко - у топ-8 чоловічого спринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону, Підручний - дуже далеко за межами топ-10

27.08.2022 18:51

Антон Дудченко - у топ-8 чоловічого спринту на літньому чемпіонаті світу з біатлону: результат

Програма третього дня змагань передбачала спринтерські гонки.

На жаль, у спринті Підручному не вдалося зачепитися за медальну боротьбу. Вже на першій стрільбі лідер збірної України не закрив три мішені, вибувши за межі топ-40. А на "стійці" припустився ще двох хиб і не претендував навіть на топ-60.

Натомість шанс на високі місця мав інший український біатлоніст: Антон Дудченко з нулем закрив перший вогневий рубіж, вийшовши у 12 секундах від проміжного лідера Мартіна Понсілуоми.

На "стійці" Дудченко припустився однієї хиби, збільшивши відставання до 26.7 секунд. Однак продовжував боротьбу за топ-3 - відставання українця складало лише п'ять секунд.

Зрештою, Дудченко чимало програв на останньому колі своїм опонентам і на фініші він відстав на 43 секунди від шведа Себастьяна Самуельссона, потрапивши у підсумку у топ-10.

Щодо інших українців, то Тарас Лесюк зміг показати високий результат завдяки роботі на вогневих рубежах - лише одна хиба і 15-е підсумкове місце. Артем Прима втратив шанси на високі місця вже на першій стрільбі - два кола штрафу.

Найбільшої кількості хиб припустився Богдан Цимбал, не закривши шість з десяти мішеней, хоча він і випередив на фініші Підручного.

Літній чемпіонат світу-2022 з біатлону. Спринт - чоловіки (7.5 км)