Андрій Ярмоленко розповів про подвійну мотивацію динамівців у цьому сезоні

16.09.2023 16:02
Категории: Новини Футбол

– Андрію, з яким настроєм динамівські збірники повернулися до тренувань у клубі після матчів національної командиї?

– Звичайно, хотілося повернутися до клубу з перемогою, але потрібно розуміти, де ми грали та проти кого. Не відмовився б мати кращий настрій, але вже як є. Нічого страшного не сталося, уся боротьба ще попереду. Потрібно переключатися зі збірної на клубні справи та працювати далі.

– Загалом, збірна продемонструвала хороший футбол, здобула нічию з Англією та цілком могла набрати очки у поєдинку з Італією. Як у тренерському штабі збірної оцінили ці поєдинки?

– У двох матчах ми здобули лише одне очко. Думаю, тренерський штаб та усі гравці хотіли більшого. Програвати ніхто не любить, але це футбол. Найголовніше – виходити з цих ситуацій. Думаю, по самовіддачі у наших уболівальників ні до кого не має бути претензій. Усі хлопці віддавалися на полі, але, як я вже казав, треба розуміти, що рівень збірних Англії та Італії ледь не найвищий у світі, тому нам було нелегко протистояти їм.

– Ти є рекордсменом за кількістю матчів за збірну. Який потенціал у нинішнього складу національної команди?

– Достатньо високий, адже команда відносно молода, якщо не брати до уваги Сидорчука, Степаненка та мене. Решті хлопців до 27-ми років, багато з них грає в різних чемпіонатах Європи, і це величезний плюс для нашої країни, для нашої збірної, адже футбол за кордоном трохи відрізняється.

– При цьому багато футболістів збірної давно знають одне одного, багато грали разом, наприклад, Забарний, Миколенко, Циганков, які є вихідцями з "Динамо". Тобто, із зіграністю проблем немає?

– Звісно, немає, усі ми добре одне одного знаємо, і це стосується не лише динамівців, а й хлопців з інших клубів. Можливо, під час першого збору із новим головним тренером для багатьох гравців, які не працювали із Сергієм Станіславовичем, є багато нового, їм потрібен час, щоб зрозуміти вимоги тренера. Але вже на другому зборі ми вже більш-менш правильно виконували усе, про що просив головний тренер. Він навіть сам говорив, що, якщо порівняти нашу гру із Північною Македонією та Англією в плані оборони, це небо і земля.

– Враховуючи, що "Динамо" завершило свої виступи у єврокубках, у чемпіонаті гратимете із подвійною мотивацією?

– Думаю, ця подвійна мотивація була у нас і перед початком чемпіонату, бо минулий сезон ми закінчили на четвертому місці, де просто не може перебувати така команда, як "Динамо". Усі хлопці і я прекрасно це розуміємо, тому в нинішньому чемпіонаті іншого результату, окрім першого місця, для нас просто не існує.

Харківський "Металіст" підсилився форвардом київського "Динамо"

Лента новостей